Trans võttis kolmanda järjestikuse võidu ning tõusis Flora kannule ({{commentsTotal}})

Narva Trans
Narva Trans Autor/allikas: ERR

Jalgpalli Premium liiga 16. vooru avakohtumises alistas Narva Trans võõrsil Paide Linnameeskonna 2:0.

Kohtumise esimese värava eest hoolitses Narva Transi britist keskkaitsja Dante, kes viis piirilinna klubi viiendal minutil 135 pealtvaataja ees juhtima. Transi kaitsjale oli tegemist mehe kolmanda väravaga käesoleval hooajal – märtsis skooris Dante Kuressaare vastu ja kõige hiljutisemalt koduses 1:0 võidumängus Paide vastu. Kolmandal lisaminutil sai Trans ka teise värava, kui samal minutil vahetusest mängu sekkunud Arseni Kovaltšuk lõi Viktor Plotnikovi söödust lõppseisuks 2:0.

Kõrgliigas kolmanda järjestikuse võidu noppinud Narva on nüüd 15 mänguga kogunud 29 punktiga, millega paiknetakse neljandal kohal ja ollakse kolme silma kaugusel pronksikohal asuvast Tallinna Florast. Flora kohtub kolmapäeval Tipneri karikafinaali kordusetenduses Tallinna Levadiaga.

14 silma kogunud Paide Linnameeskond jätkab kuuendal tabelireal, seitsme punkti kaugusel viiendal tabelireal asuvast Tartu Tammekast.