Kuressaarega hädas olnud Flora jätkab liidrite kannul ({{commentsTotal}})

FC Flora - Tallinna Levadia / Joseph Saliste
FC Flora - Tallinna Levadia / Joseph Saliste Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Jalgpalli Premium liiga kolmapäevases ainsas kohtumises oli FC Flora A. Le Coq Arenal 2:1 üle FC Kuressaarest.

Flora nägi avapoolajal saarlastega kurja vaeva ning väravat ei leitud üles 43. minutini, mil oli täpne Zakaria Beglarishvili. 62. minutil suurendas Flora eduseisu Joseph Saliste, kuid vahetult enne mängu lõppu suutis külalismeeskond veel Rasmus Saare tabamuse läbi kaotusseisu minimaalseks vähendada.

Laupäeval Levadia vastu Evald Tipneri karikafinaalis mängiv Flora jätkab tabelis kolmandal kohal, 34 punkti kogunud Nõmme Kaljust jäädakse maha kahe ning 33 punkti peal olevast Levadiast ühe punktiga.