Capitals jäi play-off-seerias 0:2 kaotusseisu ({{commentsTotal}})

Columbus Blue Jacketsi mängijad võiduväravat tähistamas.
Columbus Blue Jacketsi mängijad võiduväravat tähistamas. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistluste play-off’i avaringis jäi Washington Capitals 0:2 kaotusseisu, kaotades seeria teises mängus taas kodupubliku ees Columbus Blue Jacketsile lisaajal 5:4.

Avamängu kodujääl lisaajal 3:4 kaotanud Capitals asus teist kohtumist Jay Beagle’i ja Aleksandr Ovetškini väravatest 2:0 juhtima ja esimene periood võideti 2:1. Teisel kolmandikul viis Ovetškin Capitalsi 3:1 ette, kuid külalised vastasid kolme tabamusega – esmalt skooris Josh Anderson, seejärel viigistas Cam Atkinson seisu ning Zach Werenski viis Blue Jacketsi 4:3 ette. Kui normaalaega oli veel mängida 3.35, viigistas T.J. Oshie seisu, viies mängu lisaajale.

Lisaajal viskas Blue Jacketsi võiduvärava Matt Calvert.

Blue Jackets juhib nelja võiduni peetavat seeriat 2:0, järgmised kaks kohtumist mängitakse nende kodujääl.

Läänekonverentsis on liiga uustulnuk Vegas Golden Knights võidu kaugusel teisest ringist. Seeria kolmandas mängus alistati Los Angeles Kings võõral jääl 3:2 ning seeriat juhitakse nüüd 3:0. Neljas mäng peetakse samuti Kingsi koduareenil.

Philadelphia – Pittsburgh 1:5
Pittsburgh juhib seeriat 2:1

Minnesota – Winnipeg 6:2
Winnipeg juhib seeriat 2:1

Washington – Columbus 4:5 la.
Columbus juhib seeriat 2:0

Los Angeles – Las Vegas 2:3
Vegas juhib seeriat 3:0