Paide sai hooaja esimese võidu, Levadia lustis Pärnuga ({{commentsTotal}})

Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Autor/allikas: Sander Ilvest / Eesti Meedia / Scanpix

Jalgpalli Premium liiga kaheksanda vooru päevastes kohtumistes said võidulisa Paide Linnameeskond ja Tallinna FCI Levadia, alistades vastavalt Kuressaare ja Pärnu Vapruse.

Enne tänast käesoleval hooajal võiduta olnud Paide Linnameeskond asus kodust kohtumist Kuressaarega juhtima 58. minutil, kui Magnar Vainumäe paidelased 1:0 ette viis. Paide eduseis jõudis kesta seitse minutit, enne kui Sander Laht 65. minutil tabloole viiginumbrid tõi. Kaks minutit haaras eduseisu taaskord Paide, kui Samson Onomigho lõi võõrustajate 2:1 värava. Kohtumise 3:1 lõppskoori vormistas 81. minutil Sander Sinilaid.

Pärnu Vapruse ja Tallinna FCI Levadia vahelises kohtumises võidutsesid külalised Tallinnast, alistades võõrustajad koguni 5:0. Dmitri Kruglov viis Levadia 28. minutil penaltist juhtima ning kolm minutit hiljem kahekordistas Aime Gando Biala tallinlaste eduseisu. Teisel poolajal tegid skoori veel Roman Debelko, Mark Oliver Roosnupp ja Jevgeni Kharin.

Õhtuste mängude eel kerkis 17 punkti kogunud Levadia tabeliliidriks. Viie punktiga Paide on seitsmes, Kuressaare (3) ja Pärnu Vaprus (2) on vastavalt eelviimasel ja viimasel tabelireal.