Aleksandr Ovetškin püstitas Capitalsi särgis uue rekordi ({{commentsTotal}})

Aleksandr Ovetškin kohtumises Columbus Blue Jacketsi vastu.
Aleksandr Ovetškin kohtumises Columbus Blue Jacketsi vastu. Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Läinud öösel toimunud jäähokiliiga NHL kohtumises alistas Columbus Blue Jackets kodus 5:1 Washington Capitalsi. Külaliste ainsa värava viskas Capitalsi särgis 984. mängu pidanud Aleksandr Ovetškin, kellest sai läbi aegade enim klubi esindanud mängija.

Columbus Blue Jacketsi viis kuuendal minutil juhtima Artemi Panarin, kuid Ovetškin viigistas mänguseisu minut hiljem. Väravaterohke esimene kolmandik sai jätku kaheksandal minutil, kui Sonny Milano võõrustajad taas juhtima viis. 15. minutil viskas Mark Letestu Blue Jacketsi kolmanda värava ja neli minutit hiljem lisas Seth Jones juba neljanda. Columbuse viienda ja viimase tabamuse viskas Cam Atkinson kolm minutit enne mängu lõppu.

Ovetškini uus rekord kuulus varasemalt Rootsi hokimehele Calle Johanssonile, kes sai pika mängijakarjääri jooksul Capitalsi eest kirja 983 mängu.

Tulemused: Columbus Blue Jackets – Washington Capitals 5:1, Montreal Canadiens – Philadelphia Flyers 0:1, Tampa Bay Lightning – Toronto Mapel Leafs 4:3, Colorado Avalanche – Vancouver Canucks 3:1, Los Angeles Kings – Vegas Golden Knights 3:2.