Tampa Bay alistas divisjoni liidrite heitluses Capitalsi ({{commentsTotal}})

Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Tampa Bay Lightning läinud öösel toimunud põnevuskohtumises Washington Capitalsi 4:2.

Washingtonis peetud divisjoni liidrite mängus võtsid külalised kiiresti juhtohjad enda kätte, kui esimese 17 minutiga mindi 3:0 juhtima. Tampa Bay Lightningu esimese ja kolmanda värava viskas Brayden Point, teise tabamuse vormistas Chris Kunitz.

Capitals 0:3 kaotusseisus veel alla ei andnud – teisel kolmandikul vähendas Lars Eller Dmitri Orlovi söödust kaotusseisu kahele väravale. Üheksa minutit enne kohtumise lõppu tegi Aleksandr Ovetškin Matt Niskaneni söödust vahe minimaalseks, visates seisuks 3:2. Paraku Vene vanameistri väravast Capitalsi päästmiseks ei piisanud – 53. minutil viis Ovetškini rahvuskaaslane Nikita Kutšerov Tampa klubi 4:2 juhtima, vormistades nõnda külaliste 34. võidu käimasoleval hooajal.

Vegas Golden Knights – Anaheim Ducks 0:2

New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets 1:2

Philadelphia Flyers – Montreal Canadiens 3:2

Toronto Maple Leafs – Florida Panthers 1:0

Washington Capitals – Tampa Bay Lightning 2:4

Detroit Red Wings – Nashville Predators 2:3

St. Louis Blues – San Jose Sharks 2:3

Winnipeg Jets – Los Angeles Kings 3:4