Coolbet lõpetab koostöö Keila KK-ga

Coolbeti logo Keila KK mänguvormil.
Coolbeti logo Keila KK mänguvormil. Autor/allikas: Keila Coolbet/Facebook

Hasartmänguettevõte Coolbet teatas, et lõpetas koostöö Keila Korvpallikooliga.

"Täna avaldatud uudis Keila klubi sisemiste konfliktide kohta, mis päädis senise peatreeneri Peep Pahvi klubist lahkumisega, on kahtlemata kahetsusväärne. Kes Eesti korvpalli jälgib, teab, et Peep ei olnud Keilas vaid peatreener, vaid sisuliselt ka klubi nägu, kes tegeles muuhulgas ka sponsorite otsimisega. Ka Coolbeti ja Keila koostöö puhul oli just Peep Pahv esimene ja ainus kontakt, kellega arutasime lepingu detaile ning kes pidi olema keskne isik ka meie ühistes plaanides nii sisutootmise kui kõige muu jooksva osas. Seega pidime tänase uudise valguses arusaadavalt otsa vaatama ka enda tulevikuplaanidele," kommenteeris otsust Coolbet Eesti turundusjuht Rasmus Raidla.

Coolbetist sai Keila KK nimisponsor septembri alguses. Esialgse kokkuleppe kohaselt pidi Keila esindusmeeskond hooaegadel 2023/24 ning 2024/25 kandma nime Keila Coolbet. Lisaks rahalisele toele pidi Coolbeti vedamisel valmima dokumentaalsari, mis jälgib läbi hooaja Keila meeskonna tegemisi.

"Oleme tänase jooksul olnud ühenduses nii Peep Pahviga kui ka Keila Korvpallikooli esindajatega. Nendest juttudest koorub välja, et kuigi eelkõige on tegu kahetsusväärse inimestevahelise konfliktiga, siis paraku avaldab see märgatavat mõju ka esindusmeeskonnale tervikuna ning "toode" kui selline ei ole enam see, milles esialgu kokku leppisime. Seega kasutame hetkel oma õigust plaanitud edasine koostöö lõpetada," lisas Coolbeti esindaja.

Toimetaja: Henrik Laever

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: