Kolme vahetusmehega Kalju sai vajaliku viigi ja kindlustas neljanda koha

Nõmme Kalju mängijad.
Nõmme Kalju mängijad. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Nõmme Kalju tuli laupäeval TJK Legioni vastu kaks korda kaotusseisust välja ja kindlustas jalgpalli Premium liigas neljanda koha.

Mitmete põhimeesteta Kalju sai laupäevases kohtumises pingile panna vaid kolm vahetusmeest ning jäi kaheksandal minutil kaotusseisu, kui Legioni viis juhtima Nikita Ivanov.

Vaid kaks minutit hiljem viigistas Aleksandr Volkov, ent omakorda kolm minutit hiljem realiseeris Mihkel Ainsalu penalti ning viis Legioni taas ette. Lõppskoori 2:2 vormistas teise poolaja kolmandal minutil Maksim Gussev.

Viik tähendab, et 31 mänguga 45 punkti kogunud Nõmme Kalju lõpetab tänavuse hooaja Legioni ees neljanda kohaga.