Kiirelt kaotusseisu jäänud Kalju sai siiski Viljandist jagu

Nõmme Kalju mängijad. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Jalgpalli Premium liiga 20. voorus peeti pühapäeval kaks kohtumist, neist teises oli Nõmme Kalju 3:1 üle Viljandi Tulevikust.

89 pealtvaataja ees toimunud kohtumist läks juba teisel minutil juhtima külalismeeskond Viljandist, kui Alex Matthias Tamme nime taha kanti omavärav.

Kaks minutit enne poolaja lõppu viigistas Kalju Kaspar Pauri väravast seisu ning kindlustas Aleksandr Kulinitši 65. ja Pavel Marini 71. minuti tabamuste toel kolm punkti.

Kolmanda järjestikuse võidu teeninud Kalju on 20 mänguga kogunud 35 punkti ja jääb kolmandal kohal olevast Paide Linnameeskonnast maha viie silmaga. Tulevikul on 17 punkti, mis asetab nad tabelis seitsmendale kohale.

Päeva esimeses mängus leppisid Pärnu Vaprus ja Paide suvepealinnas 1:1 viiki.