Flora lõi Transile Taliturniiril seitse väravat

Tallinna FC Flora Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Jalgpalli Taliturniiril teenis laupäeval suure võidu valitsev Eesti meister FC Flora, kes alistas Narva Transi koguni 7:0.

Avapoolajal koguni kuuel korral skoorinud Flora asus mängu juhtima juba viiendal minutil, kui penaltist oli täpne Rauno Sappinen. Kübaratriki sai kirja värske täiendus Sergei Zenjov, kahel korral sahistas võrku Rauno Alliku. Mängu 7:0 lõppskoori vormistas 86. minutil Sten Reinkort.

Floral on Taliturniirilt nüüd kirjas kaks võitu, eelmisel nädalal oldi 2:0 paremad Pärnu Vaprusest. Narva Trans oli eelnevalt võitnud Kuressaaret ja viigistanud Legioniga.