Levadia ja Flora teenisid Taliturniiril kindla võidu

Zakaria Beglarišvili Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Jalgpallurite Taliturniiril teenisid neljapäeval võidu Tallinna FCI Levadia ja Tallinna FC Flora, kes alistasid vastavalt Viljandi JK Tuleviku ja Nõmme Kalju FC.

Levadia sai jagu Tulevikust tulemusega 3:1. Pealinna meeskond asus juhtima 17. minutil Zakaria Beglarišvili väravast. Teisel poolajal viigistas 48. minutil seisu Carson Buschman-Dormond. Levadiale tõi võidu aga Robert Kirss, kes skooris nelja minuti sees kaks korda. Levadia on võitnud Taliturniiril kõik neli kohtumist.

Flora alistas Nõmme Kalju tulemusega 2:1. Seejuures kõmmutas Eesti meister mõlemad väravad esimese 21 minutiga, kui täpsed olid Märten Kuusk ja Sten Reinkort. Ühe värava lõi 87. minutil tagasi Aleksandr Kulinitš. Sarnaselt Levadiale on ka Flora kõik kohtumised võitnud.

Taliturniir jätkub reedel, kui vastamisi lähevad Maardu Linnameeskond ja Pärnu JK Vaprus.