St. Louis alistas üheksaväravalises põnevuslahingus San Jose

St. Louis Blues Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Jäähokiliigas NHL teenis läinud öösel võidulisa tunamullune meister St. Louis Blues, kes sai 5:4 jagu San Jose Sharksist.

Blues jäi avakolmandikul 0:2 kaotusseisu, kui külaliste eest skoorisid Kevin Labanc ja Logan Couture. Teisel kolmandikul sai alguse suurem väravasadu: esmalt said Bluesi poolelt väravad kirja Justin Faulk ja Mike Hoffman, seejärel taastas aga Brent Burns San Jose eduseisu. Vaheajale mindi sellegipoolest võõrustajate juhtimisel, sest viimase kuue minutiga olid resultatiivsed Brayden Schenn ja oma teise värava visanud Justin Faulk. Viimasel kolmandikul viigistas Logan Couture külaliste eest seisu küll 4:4-le, aga Jordan Kyrou tabamus tõi võidu siiski St. Louisile.

Rohkelt väravaid visati ka Philadelphia Flyersi ja Buffalo Sabresi omavahelises kohtumises, ent neist enamik ühe meeskonna võrku, kui kodumeeskond Flyers kaotas külalistele koguni 1:6. Buffalo haaras mängus Curtis Lazari (2), Sam Reinharti (2) ja Henri Jokiharju väravatest 5:0 edu. Lõpuminutitel viskas võõrustajate auvärava Nicolas Aube-Kubel, mängu lõppskoori vormistas Buffalo mängumees Victor Olofsson.