Pittsburgh alistas tabeliliidri penaltiseeria järel

Pittsburgh alistas tabeliliidri penaltiseeria järel Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Jäähokiliigas NHL alistas Pittsburgh Penguins kodujääl Washington Capitalsi penaltiseeria järel 4:3.

Pittsburgh asus kohtumist juhtima 19. sekundil, kui täpne oli Evan Rodrigues. Ligi 11 minutit hiljem skoorisid kaheminutilise vahega Nic Dowd ja Aleksander Ovetškin, kes viisid Washingtoni juhtima. Teisel kolmandikul viigists Colton Sceviour seisu, kuid seejärel viis Washingtoni uuesti ette Nicklas Backström. Pittsburgi viigivärava autoriks oli Marcus Pettersson. Kuna viimasel kolmandikul ja lisaajal väravaid ei visatud, läks võitja selgitamiseks vaja penaltiseeriat. Pittsburghile tõi võidu Jake Guentzeli täpne tabamus.

Pittsburghile oli see hooaja esimeseks võiduks ning idadivisjonis tõusti sellega seitsmendale positsioonile. Washington jätkab kahe võidu ja ühe kaotusega liidrikohal.

Tulemused: Pittsburgh – Washington 4:3 (penaltiseeria järel); Florida – Chicago 5:2.