NHL: Pittsburgh pööras kaheväravalise kaotusseisu võiduks

Sidney Crosby viskas Pittsburgh Penguinsi võiduvärava Autor/allikas: SCANPIX/The Canadian Press

Jäähokiliigas NHL alistas Pittsburgh Penguins kodujääl Washington Capitalsi lisaaja järel tulemusega 5:4.

Kohtumist asus esmalt juhtima Washington Lars Elleri täpsest tabamusest, seejärel viigistas Colton Sceviour seisu. Tom Wilsoni kaks täpset tabamust enne esimese kolmandiku lõppu jättis Pittsburghi aga juba kaheväravalisesse kaotusseisu. Ühe värava viskas tagasi Jake Guentzel, kuid Jevgeni Kuznetsov viis Washingtoni taas kahega ette. Seejärel olid täpsed Teddy Blueger ja Jevgeni Malkin ning otsustavale kolmandikule mindi vastu 4:4 viigiseisul. Kuna kolmandal mänguajal keegi resultatiivne polnud, läks kohtumine lisaajale.

Lisaajal tõi Pittsburghile võidu Sidney Crosby täpne tabamus, kui mängitud oli üks minut ja 11 sekundit. Crosby on nüüd meeskonna lisaajal võidule triivinud 17 korda karjääri jooksul. NHL-i vastavas pingereas kerkis ta selle saavutusega Ilja Kovaltšuki kõrvale kolmandale positsioonile. Eespool on vaid Alex Ovetškin (23) ja Jaromir Jagr (19).

Idadivisjonis hoiab Washington kahe võidu ja kahe kaotusega teist kohta, Pittsburgh on kahe võidu ja kahe kaotusega viies.

Florida – Chicago 5:4 (la)
New York – New Jersey 3:4
Ottawa – Winnipeg 3:4 (la)
Philadelphia – Buffalo 3:0
Pittsburgh – Washington 5:4 (la)
Detroit – Columbus 3:2 (la)
Los Angeles – Colorado 2:3