Malõgina langes kodusel turniiril veerandfinaalis konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Elena Malõgina
Elena Malõgina Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Haabneemes peetaval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril langes ainsa Eesti tennisistina üksikmängus konkurentsi jäänud Elena Malõgina veerandfinaalis välja.

Turniiril kuuendana asetatud 20-aastane Malõgina (WTA 563.) pidi veidi üle pooleteise tunni kestnud matšis tunnistama endast neli aastat vanema venelanna, neljandat paigutust omava Jekaterina Makarova (WTA 539.) 6:2, 6:4 paremust.

Seejuures juhtis Malõgina teises setis 4:2 ja tal oli ka murdepall, et 5:2 ette minna, kuid Makarova hoidis servi ja võitis lõpuks neli geimi järjest.

Malõgina mängib koos Soomet esindava Anastasia Kulikovaga ka paarismängu, poolfinaalis lähevad nad vastamisi Suurbritannia-Poola duo Emily Appletoni ja Martyna Kubkaga. Malõgina ja Kulikova on neljanda ning vastased teise asetusega.