Nelja minutiga kolm väravat visanud Tampa Bay viigistas seisu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tampa Bay - Dallas
Tampa Bay - Dallas Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Jäähoki Stanley karikavõistluste finaali seeria teises mängus alistas Tampa Bay Lightning Dallas Starsi 3:2, viigistades üldseisu 1:1-le.

Tampa Bayle tõi läinud öösel peetud kohtumises edu võimas avakolmandik, kus nelja minutiga visati Dallasele koguni kolm väravat. Esmalt skooris Brayden Point, seejärel oli täpne Ondrej Palat ja kolmanda tabamuse eest hoolitses Kevin Shattenkirk.

Teisel ja viimasel kolmandikul Lightningu jõud rauges. 35. minutil viskas Joe Pavelski Dallase eest ühe värava tagasi ning viimasel kolmandikul vähendas Matthias Janmark-Nylen kaotusseisu minimaalseks, kuid enamaks Stars võimeline ei olnud.

Nelja võiduni peetav seeria jätkub ööl vastu neljapäeva.