Teise järjestikuse võidu võtnud Dallas astus Stanley karikafinaali lävele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Dallas Stars
Dallas Stars Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Jäähoki Stanley karikavõistlustel teenis Dallas Stars läänekonverentsi finaalis teise järjestikuse võidu, kui oli läinud öösel Vegas Golden Knightsist parem 2:1.

Tasavägise kohtumise avavärav sündis teisel kolmandikul, mil Vegase eest skooris Alec Martinez. Joe Pavelski viigistas Dallase eest neli minutit hiljem seisu ning kolmandiku lõpus vormistas 2:1 lõppskoori Jamie Benn.

Nelja võiduni peetavat seeriat asus Texase meeskond nüüd juba 3:1 juhtima. Kolmanda järjestikuse võidu korral tagaks Stars 20-aastase vaheaja järel Stanley karikasarja finaalis, kus vastu tuleks kas New York Islanders või Tampa Bay Lightning.