NY Islanders teenis ida finaalseeria esimese võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

New York Islanders
New York Islanders Autor/allikas: SCANPIX / AP

Jäähoki Stanley karikavõistluste idakonverentsi finaali kolmandas mängus oli New Islanders parem Tampa Bay Lightningust 5:3 (1:1, 2:0, 2:2), kuid on kokkuvõttes ikkagi üks-kaks taga.

Cal Clutterbuck viis Islandersi esimesel kolmandikul juhtima, aga peagi Mihhail Sergatšjov viigistas.

Adam Pelechi ja Anthony Beauvillier' tabamused teisel perioodil andsid Islandersile juba kaheväravalise eduseisu, kuid Ondrej Palat ja Tyler Johnson suutsid viimase kolmandiku alguses taas viigi jalule seada.

Islanders sai siiski seeria esimese võidu kätte, sest kolm ja pool minutit enne lõppu tabas Brock Nelson ja 36 sekundit enne sireeni saatis Jean-Gabriel Pageau litri ka tühja võrku.

New Yorgi klubi puurisuul tegi hea esituse ka väravavaht Semjon Varlamov, kes tõrjus 34 vastaste pealeviset.

Läänekonverentsi finaalis on Dallas Stars Vegas Golden Knightsi vastu mängudega kaks üks-peal.