Koroonaviirusest tervenenud Coric saatis kuuenda reketi kohvreid pakkima ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Borna Coric
Borna Coric Autor/allikas: SCANPIX/TT NYHETSBYRÅN

USA lahtiste kolmandas ringis kaotas maailma kuues reket Stefanos Tsitsipas horvaatlasele Borna Coricile (ATP 32.) tulemusega 7:6 (2), 4:6, 6:4, 5:7, 6:7 (4).

Neljandas setis jäi Coric algul 1:5 kaotusseisu. Seejärel päästis ta kuus matšpalli ning viis kohtumise otsustavasse setti, mille võitis tasavägise mängu järel 7:6 (4). Matš kestis neli tundi ja 38 minutit.

Coric oli seejuures üks neljast mängijast, kes Novak Djokovici korraldatud Adria Touri turniiril koroonaviirusesse nakatus. Veerandfinaalkoha eest mängib horvaatlane austraallase Jordan Thompsoniga (ATP 63.).

Maailma esireket Novak Djokovic võitis läinud ööl Jan-Lennard Struffi (ATP 29.) tulemusega 6:3, 6:3, 6:1. Neljandas ringis kohtub ta hispaanlase Pablo Carreno Bustaga (ATP 27.).

Võidukas oli ka Alexander Zverev (ATP 7.), kes alistas prantslase Adrian Mannarino (ATP 39.) tulemusega 6:7 (4), 6:4, 6:2, 6:2. Veerandfinaali pääsu eest mängib sakslane Alejandro Davidovich Fokinaga (ATP 99.).