Tondirabas valmistutakse iluuisutamise juunioride MM-iks

Tallinnas alustati Tondiraba spordihalli peaareenil jää valmistamist juunioride iluuisutamise maailmameistrivõistlusteks. Korraldajad peavad arvestama ka maailmas leviva koroonaviirusega.

Juunioride maailmameistrivõistlused toovad Tallinna 44 riigi sportlased. Täna alustati Tondriaba halli peaareenil jää värvimise ja -valamise töid, et viimati jäähokit teenindanud ring muuta iluuisutajatele sobilikuks areeniks.

"Kuna hokijooned ja eelmise ürituse reklaamid ilmselt ka ei sobi, siis tuleb need jää pealt ära koorida, jää tele jaoks halliks värvida ja logod peale paigaldada," lausus Hernits ETV-le. "Siis tuleb jääd uuesti peale kasvatada. See võtab paar-kolm päeva aega."

Seoses koroonaviirusega peavad kõik MM-ile akrediteeringu saavad inimesed täitma hallis vastava küsimustiku ja neil mõõdetakse ka kehatemperatuuri. Samasuguste protseduuride läbi viimist nägi Hernits kahe nädala eest nelja kontinendi meistrivõistlustel Soulis, Lõuna-Koreas.

"Ilmselt tulevad meil ka siin mingid abinõud kasutusele. Ma ei tea, kas päris kõik peavad maske kandma, aga peame tegema, mis meile ette öeldakse ja olema valmis."

Hallis saab olema eraldi karantiinituba. Esmaspäeval algavad ametlikud treeningud ja kolmapäevast alates võistlused.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: