Järelvaatamine

VAATA UUESTI | Maardu Linnameeskond - Tallinna FC Flora

09.11.19 ... Eesti meistritiitli juba kindlustanud Tallinna FC Flora lõpetas Premium liiga hooaja koguni 12:0 võõrsilvõiduga Maardu Linnameeskonna üle.

VAATA UUESTI | Paide Linnameeskond - FCI Levadia

09.11.19 ... Paide Linnameeskond alistas jalgpalli Premium liiga hooaja viimases voorus 3:1 FCI Levadia.

VAATA UUESTI | Tallinna FC Flora - FC Kuressaare

03.11.19 ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga eelviimase vooru kohtumises FC Kuressaare kindlalt 7:0.

VAATA UUESTI | Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju

02.11.19 ... Jalgpalli Premium liiga eelviimase ehk 35. voorus mängisid FCI Levadia ja Nõmme Kalju 1:1 viiki. Väravate autoriteks oli Mark Oliver Roosnupp (Levadia, 19. minut) ja Vladislav Homutov (Nõmme Kalju, 39. minut).

VAATA UUESTI | Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond

27.10.19 ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga 34. voorus kodus Paide Linnameeskonna 1:0 ja kindlustas meistritiitli.

VAATA UUESTI | Maardu Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia

26.10.19 ... Jalgpalli Premium liiga 34. vooru kohtumises alistas Tallinna FCI Levadia võõrsil Maardu Linnameeskonda tulemusega 4:1.

VAATA UUESTI | Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora

20.10.19 ... Tallinna FC Flora kaotas jalgpalli Premium liiga 33. voorus võõrsil Nõmme Kaljule 1:2 ega suutnud meistritiitlit kindlustada.

VAATA UUESTI | JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond

19.10.19 ... Jalgpalli Premium liiga 33. vooru kohtumises alistas JK Narva Trans kodus Maardu Linnameeskonna 5:2.

VAATA UUESTI | Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka

08.10.19 ... Jalgpalli Premium liiga 32. voorus mängisid FCI Levadia ja Tartu Tammeka Lilleküla staadionil 1:1 viiki.

VAATA UUESTI | Tallinna FC Flora - Narva Trans

05.10.19 ... Jalgpalli Premium liiga 32. vooru kohtumises alistas tabeliliider Tallinna FC Flora koduväljakul Narva Transi tulemusega 1:0. Flora eest oli resultatiivne Mihkel Ainsalu.

VAATA UUESTI | Viljandi Tulevik - Tallinna FC Flora

29.09.19 ... Jalgpalli Premium liiga 31. vooru kohtumises alistas tabeliliider Tallinna FC Flora võõrsil Viljandi Tuleviku 3:0.

VAATA UUESTI | Nõmme Kalju - Maardu Linnameeskond

29.09.19 ... Jalgpalli Premium liiga 31. vooru kohtumises alistas tiitlikaitsja Nõmme Kalju Hiiu staadionil liigatabeli viimase võistkonna Maardu tulemusega 4:0. Väravad lõid Aleksandr Volkov (13. minutil) , Andri Markovitš (51.), Aleksandr Kulinitš (61.) ja Robert Kirss (84.).

VAATA UUESTI | Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora

22.09.19 ... Eesti meistritiitli suunas liikuv Tallinna FC Flora alistas Premium liiga 30. vooru kohtumises võõrsil Tartu JK Tammeka koguni 6:1.

VAATA UUESTI | Tallinna FCI Levadia - Narva Trans

21.09.19 ... Jalgpalli Premium liiga 30. voorus alistas Tallinna FCI Levadia A. Le Coq Arenal Narva Transi 1:0.

VAATA UUESTI | Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia

18.09.19 ... Eesti jalgpalli Premium liiga selle sügise ühes olulisemas kohtumises alistas Tallinna FC Flora kodus kaotusseisust Tallinna FCI Levadia 2:1.

VAATA UUESTI | JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare

18.09.19 ... Koduses jalgpalli Premium liigas alistas Tallinna Kalev teisipäeval koduväljakul 2:1 FC Kuressaare.

VAATA UUESTI | Maardu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka

15.09.19 ... Koduse jalgpalli Premium liiga pühapäevases ainsas mängus alistas Tartu JK Tammeka võõrsil Maardu Linnameeskonna tulemusega 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi 58. minutil Tristan Koskor.

VAATA UUESTI | Nõmme Kalju - Narva Trans

14.09.19 ... Koduse jalgpalli Premium liiga 28. voorus mängisid Nõmme Kalju ja Narva Trans valitseva Eesti meistri koduväljakul 2:2 viiki. Väravate autorid olid: Igor Subbotin (Nõmme Kalju; 54. minut), Eric Lemond Mc Woods (Narva Trans, 44.), Markas Beneta (Narva Trans, 52.) ja Max Andrew Mata (Nõmme Kalju, 64.).

VAATA UUESTI | Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora

01.09.19 ... Jalgpalli Premium liiga 27. vooru kohtumises mängisid Paide Linnameeskond ja Tallinna FC Flora 1:1 viiki.

VAATA UUESTI | JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans

31.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 27. voorus teenis JK Narva Trans võõrsil kindla 3:0 võidu JK Tallinna Kalevi üle.

VAATA UUESTI | Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju

29.08.19 ... Koduse jalgpalli kõrgliiga 26. vooru keskses kohtumises mängisid FC Flora ja Nõmme Kalju A. Le Coq Arenal 1:1 viiki. Flora eest läks kirja Sander Puri omavärav ning Kalju eest oli resultatiivne Vladislav Khomutov.

VAATA UUESTI | Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia

27.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 26. voorus viigistasid Tartu JK Tammeka ja Tallinna FCI Levadia 1:1.

VAATA UUESTI | Paide Linnameeskond – Maardu Linnameeskond

25.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 25. voorus teenis võidulisa Paide Linnameeskond, kes alistas liigatabeli punase laterna Maardu Linnameeskonna kindlalt 5:0.

VAATA UUESTI | Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia

24.08.19 ... Nõmme Kalju alistas jalgpalli Premium liiga 25. vooru kohtumises kodus liidermeeskonna Tallinna FCI Levadia 2:1.

VAATA UUESTI | Nõmme Kalju – Viljandi Tulevik

19.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 24. voorus olid vastamisi Nõmme Kalju ja Viljandi Tulevik.

VAATA UUESTI | Maardu Linnameeskond – FC Kuressaare

17.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 24. vooru kohtumises alistas Maardu Linnameeskond koduväljakul FC Kuressaare tulemusega 2:1.

VAATA UUESTI | Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond

11.08.19 ... Koduses jalgpalli meistriliigas alistas Paide Linnameeskond Viljandis sealse Tuleviku seisuga 2:1. Paide Linnameeskonna väravate autorid olid Yann Michael Yao ja Andre Frolov. Viljandi Tuleviku eest oli penaltist resultatiivne Kaimar Saag.

VAATA UUESTI | Narva JK Trans - Tallinna FCI Levadia

10.08.19 ... Tallinna FCI Levadia alistas jalgpalli Premium liiga 23. vooru kohtumises võõrsil Narva JK Transi 3:1.

VAATA UUESTI | Paide Linnameeskond - JK Narva Trans

03.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 22. vooru kohtumisel võitis Paide Linnameeskond koduväljakul 609 pealtvaataja silme all JK Narva Transi tulemusega 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi Yann Michael Yao.

VAATA UUESTI | Maardu Linnameeskond - Narva JK Trans

27.07.19 ... Jalgpalli Premium liiga ainsas laupäevases kohtumises oli JK Narva Trans võõrsil parem Maardu Linnameeskonnast 3:1.

VAATA UUESTI | Tartu Tammeka - Tallinna Kalev

20.07.19 ... Jalgpalli Premium liiga 20. voorus mängisid Tartu Tammeka ja Tallinna Kalev heade mõtete linnas 2:2 viiki.

06.07.19 ... Premium liiga 19. voorus alistas FC Flora lähima rivaali FCI Levadia tulemusega 2:1. Flora eest olid täpsed Erik Sorga ja Frank Liivak, Levadia eest Markus Jürgenson.

VAATA UUESTI | Maardu Linnameeskond – Tallinna FCI Levadia

29.06.19 ... Jalgpalli Premium liiga 18. voorus alistas Tallinna FCI Levadia võõral väljakul Maardu Linnameeskonna 6:1 ning tõusis vähemalt üheks päevaks tabeliliidriks.

VAATA UUESTI | Maardu Linnameeskond - Paide Linnameeskond

22.06.19 ... Jalgpalli Premium liiga 17. voorus alistas Paide Linnameeskond võõrsil Maardu Linnameeskonna 4:1.

VAATA UUESTI | JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora

21.06.19 ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga reedeses kohtumises võõrsil Tallinna Kalevi 2:0. Mõlemad väravad löödi esimesel poolajal: 21. minutil oli täpne Henrik Pürg ja 37. minutil Erik Sorga.

VAATA UUESTI | Tallinna FCI Levadia – JK Narva Trans

20.06.19 ... Jalgpalli Premium liiga 16. voorus alistas Tallinna FCI Levadia A. Le Coq Arenal 2:0 Narva Transi.

VAATA UUESTI | Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC

18.06.19 ... Jalgpalli Premium liiga 16. voorus alistas tiitlikaitsja Nõmme Kalju tabeliliidri FC Flora 1:0.

VAATA UUESTI | Nõmme Kalju FC – JK Narva Trans

15.06.19 ... Jalgpalli Premium liiga 15. voorus jätkas võidulainel tiitlikaitsja Nõmme Kalju, kes alistas Hiiu staadionil Narva Transi tulemusega 3:2.

VAATA UUESTI | FC Kuressaare – Tallinna FC Flora

02.06.19 ... Jalgpalli Premium liiga 14. vooru kohtumises alistas tabeliliider FC Flora võõrsil FC Kuressaare tulemusega 4:0.

VAATA UUESTI | Nõmme Kalju FC - Maardu Linnameeskond

01.06.19 ... Nõmme Kalju alistas jalgpalli Premium liiga tänases esimeses kohtumises kodus Maardu Linnameeskonna 6:0.

VAATA UUESTI | FC Flora - FCI Levadia

30.05.19 ... FCI Levadia alistas jalgpalli Premium liiga 13. voorus liidri FC Flora 3:1 ja jõudis neist tabelis kolme punkti kaugusele.

VAATA UUESTI | Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC

28.05.19 ... Nõmme Kalju FC alistas jalgpalli Premium liigas võõrsil Paide Linnameeskonna 2:0 ja jõudis neist nii tabelis vaid ühe punkti kaugusele.

22.05.19 ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga kohtumises võõrsil Tartu JK Tammeka 2:0. Mõlemad väravad sündisid poolaegade üleminutitel: 45+1. minutil oli täpne Erik Sorga ja 90+4. minutil sahistas võrku Frank Liivak.

VAATA UUESTI | Tallinna FCI Levadia – Nõmme Kalju FC

21.05.19 ... Jalgpalli Premium liiga 12. voorus mängisid FCI Levadia ja Nõmme Kalju 0:0 viiki.

VAATA UUESTI | Maardu Linnameeskond – Tallinna Kalev

19.05.19 ... Jalgpalli Premium liiga 11. vooru kohtumises mängisid liigatabeli viimased meeskonnad Maardu Linnameeskond ja Tallinna Kalev väravateta viiki.

VAATA UUESTI | Tallinna FC Flora - JK Narva Trans

18.05.19 ... Jalgpalli Premium liiga 11. voorus mängisid FC Flora ja Narva Trans 2:2 viiki.

VAATA UUESTI | Viljandi Tulevik – Tallinna FC Flora

12.05.19 ... Jalgpalli Premium liigas olid kümnendas voorus vastamisi Viljandi JK Tulevik ja Tallinna FC Flora.

VAATA UUESTI | Tallinna FCI Levadia – Tartu Tammeka

11.05.19 ... Tallinna FCI Levadia alistas jalgpalli Premium liiga üheksanda vooru kohtumises 7:0 Tartu Tammeka.

05.05.19 ... Nõmme Kalju alistas jalgpalli Premium liiga üheksanda vooru kohtumises koduväljakul Tallinna FCI Levadia 2:1.

05.05.19 ... Jalgpalli Premium liiga üheksandas voorus alistas Paide Linnameeskond koduväljakul 2:0 Maardu Linnameeskonna.