New York Islanders võitis juba kümnenda mängu järjest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

New York Islanders
New York Islanders Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL jätkub New York Islandersi suurepärane hoog. Teisipäeval alistati kodusaalis Ottawa Senators 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) ja see tähendas klubile juba kümnendat võitu järjest.

Jean-Gabriel Pageau (Senators) viis Senatorsi küll kaheksandal minutil arvulisest vähemusest juhtima, aga Cal Clutterbuckil piisas viigistamiseks vaid 39 sekundist.

Teisel kolmandikul asus Islanders tänu Cole Bardreau karjääri esimesele NHL-i tabamusele juhtima ning viimasel perioodil vormistasid lõppseisu Casey Cizikas ja Josh Bailey.

"Kümme on suur saavutus," lausus Cizikas kohtumise järel. "Aga meil on mänguplaan igaks õhtuks ning treenerid näitavad meile igal õhtul asju, milles saame paremaks minna."

Islandersil on hetkel käsil pikkuselt ajaloo teine võiduseeria. 1982. aastal võideti koguni 15 mängu järjest.