Liider Sabres teenis hooaja kolmanda kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Arizona Coyotes
Arizona Coyotes Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL sai idakonverentsi liider Buffalo Sabres hooaja kolmanda kaotuse, kui jäi karistusvisete järel alla Arizona Coyotesile 2:3.

Kodupubliku ees mänginud Buffalo läks küll Jack Eicheli ja Jeff Skinneri tabamustest kohtumist 2:0 juhtima, kuid väravad Conor Garlandilt ja Carl Söderbergilt viigistasid seisu 2:2-le. Et viimasel kolmandikul väravaid ei visatud, otsustati kohtumise võitja karistusvisetega, kus oli täpne Arizona mängumees Nick Schmaltz.

Võidulisa teenis ka läänekonverentsi kolmas meeskond Vegas Golden Knights, kes alistas Anaheim Ducksi 5:2. Ryan Getzlaf viis küll külalised Anaheimist 1:0 juhtima, aga avakolmandiku väravad Mark Stone'ilt, Ryan Reavesilt ja Nicolas Roylt andsid võõrustajatele kindla 3:1 edu. Järgnevatel kolmandikel skoorisid Golden Knightsi eest veel William Karlsson ja Paul Slastny, Anaheimi teise värava viskas Adam Henrique.