Kehra noor treener: öeldakse, et esimesed hallid karvad juba paistavad

Foto: ERR

HC Kehra läheb uuele käsipallihooajale vastu 25-aastase peatreeneri Mart Raudsepaga, kes tõdes, et esimeste kuudega on juba pähe tulnud esimesed hallid karvad.

"Minu treenerikarjäär on lühike, aga loodame, et tulevad pikad aastad," muigas Raudsepp. "Aga viis aastat ühe klubi juures on tegelikult päris pikk aeg, tunned klubisüsteemi, juhtkonda, noori. Viis aastat on paras, et astuda praegusesse ametisse."

"Mulle endalegi oli võib-olla natuke ootamatu see pakkumine [asuda peatreeneriks], aga juhatuse nägemus oli, et uus põlvkond peab tulema peale ja võib-olla see on praegu Eesti spordis see, mida vajame," arutles Raudsepp. "Olen ka ise päris suur käsipallifanatt ja seda on juhtkond ka aru saanud. Võib-olla oli see värskendus vajalik ja mina olin sellega ainult nõus."

Millist mängu meeskonnalt uuel hooajal ootad, mis nägu peaks sinu meeskond olema? "Ütlesin kohe, et tahaksid ühtset meeskonda ja praegu proovimegi meeskonda ühtseks saada. Kahe turniiri põhjal võin öelda, et juba oleme sinna suunas liikumas," sõnas Raudsepp.

"Treeneriametist veel nii palju, et see on üpris närvesööv amet, juba öeldakse, et esimesed hallid karvad on mul paista," avaldas Raudsepp naerdes. "Võib-olla harjun, aga midagi üleliigset või rasket kui pole. Mulle meeldib ja kui meeldib, siis on hea ja sobilik töö."

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: