Risto Lepp: lõppeesmärk on väga kõrge - toota mängijaid Euroopa tippklubidele

Käsipallimeeskond HC Tallinn uueks peatreeneriks sai klubi loonud ja mullu pika pausi järel palliplatsile naasnud Risto Lepp. Senine peatreener Jüri Lepp jätkab mentortreenerina ning siirdub põhikoormusega vedama duubelmeeskonda Raasiku Mistra Eesti esiliigas.

Eelmisel hooajal tuli HC Tallinn Eesti meistrivõistlustel hõbedale ja võitis karika. "Mina ei vaata kunagi edu medalite või karikate järgi. Võtan ise seda asja väga suure südamega," lausus Risto Lepp ERR-ile.

"Tahan Eesti käsipalli võimalikult kaugele viia ja vaatan päev-päevalt, trenn-trennilt ja mäng-mängult. Loodame eelkõige ikka mängijaid arendada nii käsipallurite kui isiksustena."

"Meie lõplik eesmärk on väga kõrge - et saaksime toota mängijaid Euroopa tippklubidele!" lausus Risto Lepp. "Tänu sellele võidaks ka Eesti koondis ja muidugi peame esmalt täitma vaheetapi, et Tallinnasse kerkiks professionaalne käsipallivõistkond."

Soovitud professionaalsuse saavutamisel on veel samme astuda. "Meil oli juba eelmise hooaja keskel juttu, et sooviksime juba tänavusel hooajal teha võimalikult professionaalse võistkonna ja vähemalt suvel professionaalselt kaks korda päevas treenida."

"Erinevatel põhjustel me sel hooajal veel sinna ei jõudnud, kuna osadel mängijatel oli vaja pisivigastusi ravida, osad olid sõjaväes, osad muude küsimustega eemal. Hetkel oleme treenimas kord päevas.

"Osad mängijad on professionaalid, aga juba järgmisel hooajal vaatame rohkem sinna professionaalsema treenimise poole," lubas värske peatreener. "Minu jaoks ei seisa professionaalsus kaks korda päevas treenimises, vaid elustiilis ja muudes küsimustes."

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: