Viis matšpalli päästnud Venus Williams langes US Openil siiski konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Venus Williams ja Elina Svitolina
Venus Williams ja Elina Svitolina Autor/allikas: AFP/Scanpix

Aasta viimasel suure slämmi turniiril ehk US Openil alistas Elina Svitolina (WTA 5.) naiste üksikmängus Venus Williamsi (WTA 52.) tulemusega 6:4, 6:4.

Kui esimest setti asus domineerima Svitolina, siis teise seti alguses läks Venus Williams 3:0 juhtima. Seejärel kaotas ameeriklanna kahel korral punkti oma pallingul ning jäi 3:5 kaotusseisu. Järgmine Williamsi servigeim kestis 17 minutit, mille jooksul päästis ameeriklanna viis matšpalli ja sai punkti endale. Järgmises geimis Williamsil vastase servi murda ei õnnestunud ning nii pääses kolmandasse ringi Svitolina.

Svitolina tegi kohtumise jooksul 22 liht- ja kaks topeltviga, Williams aga 46 liht- ja seitse topeltviga. Ässasid servisid mõlemad kolm korda.

Kolmapäeval peeti ka teine kohtumine, mille võitis Karolina Pliškova (WTA 3.). Mariam Bolkvadze alistus tulemusega 1:6, 4:6.