Vähem kui tunniga võitnud Kontaveit: olen positiivne ja enesekindel

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 21.) alustas aasta viimast suure slämmi turniiri ehk US Openit kindla võiduga, alistades avaringis 6:1, 6:1 hispaanlanna Sara Sorribes Tormo (WTA 83.).
"Tunnen, et mängisin hästi, jäin kindlaks oma mängule ja olin agressiivne. Tunnen end viimased mitu nädalat juba väljakul väga hästi ning mul on hea meel, et see jätkub," rääkis Kontaveit Delfile ja Eesti Päevalehele. "Olin Sorribes Tormoga sel aastal Australian Openil mänginud ja teadsin, mida oodata. Teadsin, et tõenäoliselt mina dikteerin mängu."
Küsimusele, kas Kontaveit peab oma tabeliveerandit [kolmandas ringis on tema potentsiaalne vastane Belinda Bencic, neljandas Naomi Osaka, veerandfinaalis Kaia Kanepi] ahvatlevaks või pigem hirmuäratavaks, vastas ta: "usun, et kui mängin head tennist, võib juhtuda häid asju. Olen positiivne ja enesekindel. Ei maksa nii palju ette vaadata, vaid tuleb võtta mäng-mängult. Võin nende kõigiga mängida.
Toimetaja: Anders Nõmm