Trans sai Kalevi vastu vaevu viigi kätte ({{commentsTotal}})

Viktor Plotnikov (21)
Viktor Plotnikov (21) Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Jalgpalli Premium liiga ainsas reedeses kohtumises tegid JK Narva Trans ja JK Tallinna Kalev 2:2 viigi.

Kalev läks kohtumist kahel korral juhtima: 20. minutil skooris Hannes Anier ja seitse minutit pärast teise poolaja algust Mark Petrov.

Kodupubliku toetust nautinud Narva jõudis aga mõlemal korral viigiväravani: 45. minutil tabas Viktor Plotnikov ja kuus minutit enne lõppu Markas Beneta.

Tabeliseis: 1. Tallinna FC Flora 34 punkti (13 mängust), 2. Tallinna FC Levadia 31 (13), 3. Paide Linnameeskond 26 (13), 4. Nõmme Kalju FC 25 (13), 5. JK Narva Trans 18 (14), 6. FC Kuressaare 15 (13), 7. Viljandi JK Tulevik 9 (13), 8. JK Tallinna Kalev 9 (14), 9. Maardu Linnameeskond 9 (13), 10. Tartu JK Tammeka 8 (13).