Nõmme Kalju tõusis esikolmikusse ({{commentsTotal}})

{{1559369940000 | amCalendar}}
Nõmme Kalju
Nõmme Kalju Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Nõmme Kalju alistas jalgpalli Premium liiga tänases esimeses kohtumises kodus Maardu Linnameeskonna 6:0.

Liliu lõi esimesed kaks väravat kuraditosina minuti jooksul ja avapoolaja lõpus tabas ka Kaspar Paur.

Pärast vaheaega lõi Paur 64. minutil veel ühe värava, Liliu vormistas 81. minutil kübaratriki ja Maximiliano Ugge tegi 86. minutil lõppseisuks 6:0.

Nõmme Kalju tõusis 28 punkti peale ja ühtlasi esikolmikusse, kuid kahe punkti kaugusel asuval Paidel on üks kohtumine varuks. Kesk-Eesti klubi läheb pühapäeval võõrsil kokku Tallinna FCI Levadiaga.

Päeva teises kohtumises oli Viljandi Tulevik võõrsil 1:0 parem Tartu Tammekast. Värava lõi 63. minutil Rainer Peips.

Tabeliseis: 1. Tallinna FC Flora 34 punkti (13 mängust), 2. Tallinna FCI Levadia 31 (13), 3. Nõmme Kalju FC 28 (14), 4. Paide Linnameeskond 26 (13), 5. JK Narva Trans 18 (14), 6. FC Kuressaare 15 (13), 7. Viljandi JK Tulevik 12 (14), 8. JK Tallinna Kalev 9 (14), 9. Maardu Linnameeskond 9 (14), 10. Tartu JK Tammeka 8 (14).

Enne mängu:

Kaks meeskonda mängisid viimati omavahel 17. märtsil, mil Kalju alistas Maardu koguni 5:0.

Liigatabelis lahutab meeskondasid 17 punkti. Nõmme Kalju on 26 punktiga neljas ja Maardu üheksa silmaga eelviimane.

Kalju treener Sergei Terehhov: "Maardu on näidanud häid mänge ja tõusnud tabelis. Valmistume mänguks tõsiselt, et vältida üllatusi. Eesmärgiks on jätta kolm pukti Hiiule ja minna heas tujus pausile."

Kalju mängija Igor Subbotin: "Laupäeval ootab meid põnev kohtumine Maarduga. Ettevalmistus on olnud hea ja oleme valmis uueks mänguks. Ootame kõiki fänne ja toetajaid mängule"

Toimetaja: ERR Sport