Kontaveiti ootab tenniseaasta suurim komeet ({{commentsTotal}})

Bianca Andreescu
Bianca Andreescu Autor/allikas: AP/Scanpix

Anett Kontaveit kohtub maineka Miami tenniseturniiri neljandas ringis tänavu võimsalt esile kerkinud Kanada tennisisti Bianca Andreescuga.

18-aastane mängija alustas hooaega alles WTA edetabeli 152. kohalt, aga võitis tennisemaailma suureks jahmatuseks Indian Wellsi turniiri.

Koos sellega edetabelis 24. kohale kerkinud Andreescu on saanud viimasel ajal väga silmapaistvaid võite. Juba aasta alguses Aucklandis alistas ta toona edetabeli kolmandat kohta hoidnud Caroline Wozniacki.

Tõeline läbimurre saabus ka Indian Wellsis, kus Rumeenia päritolu kanadalanna paremust pidid tunnistama ka maailma esikümnesse kuuluvad Elina Svitolina ja Angelique Kerber.

Viimase jaoks on Andreescu eriti ebameeldiv vastane, sest just kanadalanna lõpetas tema teekonna ka Miamis.

Kontaveit ja Andreescu pole seni omavahel vastamisi läinud.