Jürgen Zopp piirdus Indian Wellsi kvalifikatsioonis ühe mänguga ({{commentsTotal}})

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

ATP Masters sarja kuuluval Indian Wellsi tenniseturniiril piirdus Eesti meeste esireket Jürgen Zopp (ATP 157.) kvalifikatsioonis ühe mänguga, kaotades kindlalt Ugo Humbert'ile (ATP 66.).

20-aastane kvalifikatsioonis kolmandana asetatud prantslane alistas Zoppi vaid tund ja neli minutit kestnud matšis 6:3, 6:1.

Tasavägiselt alanud kohtumises haaras Humbert avasetis küll eduseisu, kuid Zopp suutis kolmel korral seisu viigistada. 3:3 viigiseisul võitis noor prantslane aga kolm geimi järjest, murdes seejuures korra ka eestlase servi ning võites seti 6:3.

Teist setti alustas Zopp geimivõiduga, ent kaotas siis kuus järgnevat, lubades vastasel kolmel korral murda enda servi.

Turniiri põhitabeli mängudega tehakse algust homme. Naiste võistlusel alustavad põhitabelist nii Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 21.) kui ka Kaia Kanepi (WTA 86.).