Rooba ja JYP teenisid lisaajal magusa võidu ({{commentsTotal}})

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Jiri Halttunen/JYP Jyväskylä

Soome jäähoki meistrivõistlustel teenis võidulisa Eesti koondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP, kes alistas lisaajal KalPa 2:1.

JYP läks kodujääl peetud kohtumist juhtima 28. minutil, kui Jusso Vainio söödust tegi skoori Jerry Turkulainen. Külalised viigisitasid neli minutit hiljem, kui Ilkaa Pikkarainen viskas seisuks 1:1.

JYP-ile olulise võidu toonud 2:1 juhtvärava viskas lisaaja viiendal minutil Ossi Louhivaara.

JYP jätkab liigatabelis kümnendal, ehk viimasel play-off'idesse viival kohal. Jyväskylä meeskond on kogunud 50 mänguga 69 punkti.