Rooba oli JYP-i võidumängus resultatiivne ({{commentsTotal}})

Robert Rooba (keskel)
Robert Rooba (keskel) Autor/allikas: facebook.com/jypliiga

Eesti jäähokikoondise kapteni Robert Rooba koduklubi JYP alistas Soome kõrgliigas Pelicansi tulemusega 6:2.

JYP asus kohtumist juhtima juba avakolmandiku järel seisuga 3:0. Seejärel viskas teise mänguaja algul Pelicans ühe tagasi. JYP skooris neljanda väravaga ligi 12 minutit hiljem ning otsustavale kolmandikule mindi vastu seisult 4:1.

Rooba andis resultatiivse söödu viimasele täpsele tabamusele, mille toimetas võrku Jarkko Immonen. Väravate autoriteks olid veel Jani Tuppurainen, Eric Perrin ning kübaratrikiga sai hakkama Jake Newton.

JYP asub Soome kõrgliigas kümnendal kohal 23 võidu ja 24 kaotusega.