Eesti tennisenaiskond alistas Taani ja jäi esiliigasse püsima ({{commentsTotal}})

{{1549717860000 | amCalendar}}
Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Autor/allikas: Sobala/PressFocus/SIPA/Scanpix

Eesti naiste tennisekoondis sai Föderatsioonide karikaturniiril jagu Taanist 2:0 ning kindlustas endale sellega esiliigasse püsimajäämise.

Esimeses üksikmängus sai Valeria Gorlatš jagu Hannah Viller Möllerist 6:3, 3:6, 6:0. Gorlatš jäi esimeses setis kohe murdega taha, aga võitis 1:3 seisult viis geimi järjest. Teises setis sai otsustavaks pallingugeimi kaotus kaheksandas geimis. Viimases ei andnud Gorlatš aga vastasele mingit võimalust.

Teises üksikmängus sai Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 20.) jagu Karen Barritzast (WTA 669.) 6:1, 6:4. Kontaveit võitis esimeses setis viis geimi järjest. Ka teist setti alustas eestlanna hästi ning asus 2:0 juhtima. Seejärel Barritza viigistas seisu 2:2-le, kuid Kontaveidil õnnestus seejärel võita kolm geimi järjest. Tund aega ja 11 minutit kestnud kohtumises servis Kontaveit kaks ja Barritza ühe ässa.

Toimetaja: ERR Sport