Rooba värav JYP-i kaotusest ei päästnud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Jiri Halttunen/JYP Jyväskylä

Soome jäähoki kõrgliigas pidi Robert Rooba koduklubi JYP tunnistama võõrsil Ilvese 3:1 paremust.

Topias Haapanen viis võõrustajad teisel minutil 1:0 juhtima ning Juho Liuksiala kahekordistas üheksa minutit hiljem Ilvese eduseisu. Teisel kolmandikul viskas Joona Ikonen seisuks 3:0.

JYP-i auvärav sündis kohtumise 59. minutil, kui Robert Rooba realiseeris Eric Perrini söödu. Tegemist oli Eesti koondislase 13. väravaga sel hooajal.

JYP asub liigatabelis 11. kohal, olles kogunud 43 mänguga 59 punkti. Play-off'idesse pääsevad kümme parimat meeskonda.