Rooba hooaja 16. värav aitas JYP-i napi võiduni ({{commentsTotal}})

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Jiri Halttunen/JYP Jyväskylä

Soome jäähoki kõrgliigas alistas Eesti koondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP võõrsil Ässäti 4:3.

JYP-i viis kuuendal minutil juhtima David Tomasek, kes realiseeris Robert Rooba resultatiivse söödu. Jarko Immonen kahekordistas viis minutit hiljem külaliste eduseisu ning teisel kolmandikul viis Rooba enda hooaja 16. väravaga JYP-i juba 3:0 ette.

Pärast arvestatava eduseisu saavutamist Jyväskylä meeskonna mäng aga lagunes. Jouka Juhola tabamus vähendas kaotusseisu kahele väravale ning Saku Salmela ja Mikko Salmio viskasid seisuks 3:3.

Kohtumise otsustava ja JYP-ile raske võidu toonud värava viskas 47. minutil Jarkko Immonen, kes oli ka külaliste teise värava autoriks.

JYP jätkab Soome kõrgliigas viimasel play-off kohal, ehk kümnendal tabelireal. Meeskonna saldoks on 72 punkti 51 mängust.