Jäähoki Meistrite liiga võitis kolmandat korda Frölunda ({{commentsTotal}})

{{1549358880000 | amCalendar}}

Jäähoki Meistrite liiga võitis kolmandat korda Rootsi klubi Frölunda Indians, kes alistas kodusaalis Müncheni Red Bulli 3:1 (1:0, 2:0, 0:1).

Võõrustajad läksid kohtumist juhtima avakolmandiku 11. minutil, kui Chay Genoway söödust sahistas võrku Samuel Fagemo. Teisel kolmandikul lisas Frölunda eduseisule veel kaks väravat – skoori tegid Ryan Lasch ja Ponthus Westerholm. Müncheni auvärava viskas 52. minutil Yasin Ehliz.

Frölunda on jäähoki Euroopa Meistrite liiga edukaim klubi, olles võitnud turniiri alates selle loomisest 2013. aastal kolmel korral (2015-16, 2016-17, 2018-19). Korra on võidutsenud Rootsi klubi Lulea HF (2014-15), mullu sai endale Meistrite liiga karika Eesti koondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP.

Toimetaja: ERR Sport