Jäähoki Meistrite liigas selgus esimene finalist ({{commentsTotal}})

{{1547552340000 | amCalendar}}
Frölunda Indians
Frölunda Indians Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Esimese meeskonnana pääses jäähoki Meistrite liiga finaali Rootsi klubi Frölunda, kes alistas kahe mängu kokkuvõttes HC Plzeni 9:4.

Avamängust turvalist 6:3 edu hoidnud Frölunda läks ka võõral jääl kiirelt juhtima, kui juba kolmandal minutil oli täpne Ryan Lasch. Otsustava kolmandiku alguses viisid Simon Hjalmarssoni ja Joel Mustoneni kiired tabamused külalismeeskonna 3:0 ette, Tšehhi klubi auvärava eest hoolitses Denis Kindl 50. minutil.

Teise poolfinaali korduskohtumises mängivad kolmapäeval Red Bulli klubid München ja Salzburg, avamäng Saksamaal jäi väravateta viiki.

Enne mängu:

Poolfinaali esimeses kohtumises alistas Frölunda Indians kodujääl HC Pilseni tulemusega 6:3. Kaks väravat viskas Rootsi klubi kasuks Rhett Rakhshani, ühel korral olid täpsed Simon Hjalmarsson, Joel Mustonen, Ryan Lasch ja Anders Grönlund. Kõigi kolme Tšehhi klubi tabamuse eest hoolitses Conor Allen.

Teises poolfinaalis lähevad kolmapäeval vastamisi Müncheni Red Bull ja Salzburgi Red Bull. Esimene kohtumine lõppes 0:0 viigiga.

Toimetaja: ERR Sport