VIDEO | Ovetškin paiskas Slovakkia vanameistri vahetusmeeste pingile ({{commentsTotal}})

Aleksandr Ovetškin (Capitals) Zdeno Charat (Bruins) vahetusmeeste pingile paiskamas Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas tiitlikaitsja Washington Capitals võõrsil Boston Bruinsi 4:2.

Jakub Vrana viis Capitalsi Bostonis peetud kohtumises seitsmendal minutil 1:0 juhtima, kuid Ryan Donato (Boston Bruins) suutis teisel kolmandikul seisu viigistada. Aleksandr Ovetškin taastas 39 sekundit hiljem külaliste eduseisu.

Viimasel kolmandikul viigistas David Krejci seisu 2:2-le, aga tabamused Nicklas Bäckströmilt ja Ovetškinilt tõid Capitalsile lõppkokkuvõttes 4:2 võidu.

NHL-i käimasoleva hooaja parim väravakütt Ovetškin pani märgi maha juba avakolmandikul, kui paiskas 41-aastase Slovakkia legendi Zdeno Chara Capitalsi vahetusmeeste pingile:

Capitals hoiab idakonverentsis 58 punktiga kolmandat kohta, liider Tampa Bay Lightningul on 70 silma.

Boston – Washington 2:4
Columbus – Nashville 4:3 la.
New Jersey – Toronto 2:4
NY Rangers – NY Islanders 3:4
Philadelphia – Dallas 2:1
Tampa Bay – Carolina 3:1
Minnesota – Winnipeg 3:2
St. Louis – Montreal 4:1