Maailma esireket alustas uut hooaega kaotusega ({{commentsTotal}})

Simona Halep
Simona Halep Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Sydney tenniseturniiri teises ringis sai Ashleigh Barty kodupublike ees jagu maailma esireketist Simona Halepist 6:4, 6:4.

Esimest asetust omavale Halepile oli tegu hooaja esimese mänguga. Viimati oli ta platsil mullu septembris Pekingis, kus oli sunnitud seljavigatsuse tõttu avamängus loobumisvõidu andma. Sydneys head vormi näitav Berty võitis mullu novembris aga Hengqini WTA turniiril oma karjääri suurima võidu. Tund aega ja 27 minutit kestnud kohtumises servis austraallanna viis ässa. Topeltvigu mängijad ei teinud.

Veerandfinaalis kohtub Barty Anett Kontaveidi (WTA 20.) ja Elise Mertensi (WTA 12.) omavahelise kohtumise võitjaga.