VIDEO | Taani hokimees sai NHL-is kummalisevõitu kübaratriki ({{commentsTotal}})

Nikolaj Ehlers
Nikolaj Ehlers Autor/allikas: AFP/Scanpix

Taani jäähokimängija Nikolaj Ehlers jõudis oma NHL-i karjääri neljanda kübaratrikini ja aitas Winnipeg Jetsi võõrsil 5:3 (3:2, 0:1, 2:0).

Ehlers viskas esimesel perioodil litri võrku seisuks 2:2 ja otsustas mängu saatuse kolmandal perioodil. Kõigepealt tabas ta, kui mängida oli jäänud 3.07 ja täpselt minut enne lõppu kirjutati tema nimele veel üks värav.

22-aastane taanlane oli läbi pääsemas kui Sharksi Joe Pavelski ta maha tõmbas. Kuna Sharksil ei olnud sel hetkel väravavahti väljakul, tähendas see Ehlersile ja Jetsile automaatset väravat.

"Esimesed kaks olid peaaegu tühja võrku ja kolmanda puhul ei läinud litter üldse võrku," lausus Ehlers kohtumise järel. "Aga me saime kaks punkti. Mu viisikukaaslased mängisid üsna hästi."

Neljandat hooaega NHL-is mängiv Ehlers on visanud sel hooajal 35 mänguga 15 väravat ja andnud 12 resultatiivset söötu. Kokku on tal 271 põhihooaja kohtumisega kirjas 84 tabamust ja 105 tulemuslikku söötu.