Crosby kübaratrikist jäi väheks, Colorado võttis kuuenda järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

Colorado Avalanche'i mängijad värava üle rõõmustamas.
Colorado Avalanche'i mängijad värava üle rõõmustamas. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL lasi küll Colorado Avalanche kodujääl 3:0 edu käest, kuid sai lõpuks siiski Pittsburgh Penguinsist 6:3 jagu.

Avalanche läks Samuel Girardi, Erik Johnsoni ja Colin Wilsoni väravatest juhtima, kuid teise kolmandiku viimasel minutil viskas Sidney Crosby kaks väravat ja lisas neile kolmanda alguses kolmandagi, viigistades seisu. See oli Crosby karjääri 11. kübaratrikk.

Veidi vähem kui kolm minutit hiljem viis Gabriel Landeskog Avalanche'i taas juhtima ja viimasel minutil saatis Nathan McKinnon litri tühja väravasse, seitse sekundit hiljem vormistas lõppseisu Carl Söderberg.

McKinnon sai lisaks väravale ka kolm söödupunkti, Mikko Rantanen andis kaks resultatiivset söötu. NHL-i punktitabelis on Rantanen 42 punktiga esimene ja McKinnon 41 punktiga teine.

Detroit – St. Louis 4:3
Florida – Anaheim 2:3
Toronto – San Jose 5:3
Calgary – Dallas 3:4 la.
Colorado – Pittsburgh 6:3