VIDEO | Golden Knights viskas võidumängus 12 sekundi jooksul kaks väravat ({{commentsTotal}})

Vegas Golden Knights teenis kodujääl viimasel kolmandikul magusa võidu
Vegas Golden Knights teenis kodujääl viimasel kolmandikul magusa võidu Autor/allikas: GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Vegas Golden Knights läinud ööl kodujääl Chicago Blackhawksi tulemusega 4:3.

Golden Knigths läks kohtumist juhtima juba teisel mänguminutil, kui Reilly Smith viskas värava. Deryk Engellandi täpne tabamus viis meeskonna teiseks kolmandikuks 2:0 eduseisu. Blackhawksi eest resultatiivsed olnud Jonathan Toews ja Dylan Strome viigistasid otsustavaks perioodiks kohtumise 2:2-le ning venelase Artem Anisimovi värav viis meeskonna juhtima. Seejärel skoorisid Golden Knightsi eest 12 sekundi jooksul kaks väravat Jonathan Marchessault ja Alex Tuch, mis tõi meeskonnale magusa võidu.

Nii Vegase väravavaht Marc-Andre Fleury kui ka Blackhawksi väravas seisnud Corey Crawford kaitsesid 32 väravakatset. Golden Knightsi ründaja William Karlsson sai veel kirja NHL-i karjääri 150 punkti ja 100. Vegase eest, kui andis Smithi väravale resultatiivse söödu.

Florida Panthers - Colorado Avalanche 2:5
Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets 3:4 (la)
Pittsburgh Penguins - New York Islanders 6:2
Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings 4:5 (la)
Ottawa Senators - Montreal Canadiens 2:5
Tampa Bay Lightning - Boston Bruins 3:2
Arizona Coyotes Washington Capitals 2:4
Calgary Flames - Minnesota Wild 2:0