VIDEO | Crosby soolovärav vedas Penguinsi lisaajal võidule ({{commentsTotal}})

Crosby viskas Oilersile kaks väravat
Crosby viskas Oilersile kaks väravat Autor/allikas: PA/Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Pittsburgh Penguins väravaterohkes kohtumises Edmonton Oilersi 6:5.

Pittsburghiga kolmel korral Stanley karika võitnud Sidney Crosby viis külalised küll avakolmandikul 1:0 ette, kuid Edmonton suutis teise kolmandiku alguses kaotusseisu 2:1 eduseisuks pöörata, kui võrku sahistasid Leon Draisaitl ja Alex Chiasson. Väravaterohkel teisel kolmandikul visati aga veel neli väravat, ning 4:3 eduseisu haaras Penguins.

Viimasel kolmandikul viisid väravad Connor McDavidilt ja Leon Draisaitlilt  võõrustajad kohtumist uuesti juhtima, aga Jamie Oleksiaki mängu teine tabamus viigistas seisu 5:5-le. Järgnenud lisaajal sai otsustavaks kohtumise avavärava visanud Sidney Crosby meisterlikkus, kelle kaunis soolovärav tõi Pittsburghile 6:5 võidu.

Columbus – Arizona 1:4
New York – Florida 5:2
Montreal – Calgary 3:2
Ottawa – Boston 1:4
Nashville – San Jose 4:5
Chicago – Anaheim 3:1
Dallas – Los Angeles 4:2
Edmonton – Pittsburgh 5:6 l.a.