Eelmise hooaja üllataja Golden Knights teenis järjekordse kaotuse ({{commentsTotal}})

Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights
Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Jäähokiliigas NHL teenis eelmise hooaja Stanley karika finalist Vegas Golden Knights juba teise kaotuse, kui võõrsil jäädi alla Buffalole.

Kolmest mängust kaks kaotanud Golden Knights jäi esimese 25 minutiga 0:2 kaotusseisu, kui kaks väravat viskas Jack Eichel. Erik Haula vähendas küll kaotusseisu minimaalseks, aga väravaterohke teise kolmandiku lõpuks jäid külalised sellegipoolest 1:4 taha. Viimasel kolmandikul tegi Las Vegase klubi eest skoori veel Jonathan Marchessault, aga sellest võõrustajate võidu vääramiseks enam ei piisanud.

Anaheim Ducksi ja Detroit Red Wingsi vahelises kohtumises läks võitja välja selgitamiseks vaja karistusviskeid. Anaheimis peetud kohtumises läksid esmalt juhtima külalised, kui Tyler Bertuzzi 11. minutil Detroiti ette viisi. Ducks viigistas teisel kolmandikul, kuid eduseis jõudis kesta vaid neli minutit, sest Darren Helm viis Red Wingsi peagi uuesti juhtima. Viimasel kolmandikul suutis Anaheim tänu Jakob Silfverbergile seisu 2:2-le viigistada. Mängule järgnenud karistusvisetes osutus paremaks pooleks Anaheim, kui ainsana suutis litri väravasse saata Troy Terry.

Anaheim Ducks on nüüd võitnud viimased kolm mängu järjest, olles enne tänast kohtumist alistanud ka Arizona ja San Jose.

Boston – Ottawa 6:3
Buffalo – Las Vegas 4:2
Anaheim – Detroit 3:2