USA tennise tulevikutäht pidi esimeses WTA finaalis vastu võtma kaotuse ({{commentsTotal}})

Su-Wei Hsieh võitis oma esimese WTA tiitli pärast 2012. aastat
Su-Wei Hsieh võitis oma esimese WTA tiitli pärast 2012. aastat Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hiroshimas esmakordselt WTA tenniseturniiril finaali jõudnud 17-aastane USA tulevikutäht Amanda Anisimova pidi tunnistama hiinlanna Su-wei Hsiehi 6:2, 6:2 paremust.

32-aastasel Hsiehil kuulus noore ameeriklanna alistamiseks 59 minutit. Avasetis haaras esmalt eduseisu Anisimova, aga seejärel suutis Hsieh võita viis geimi järjest ning minna 5:1 juhtima. Anisimova vähendas küll kaotusseisu neljale geimipunktile, aga esimese seti lõppsõna jäi sellegipoolest kogenud hiinlannale.

Ka teine sett jätkus sarnasel moel, kui 17-aastane Anisimova läks 1:0 ette, kuid jäi seejärel kaotusseisu. Hsieh murdis kahel korral ameeriklanna servi ning haaras 4:1 eduseisu, kuid loovutas seejärel ühe geimi. Kaks viimast geimi kuulusid jällegi aga hiinlannale, kes 6:2, 6:2 võiduga tagas enda esimese WTA tiitli pärast 2012. aastat.