Saar ja Glinka pidid paarismängu finaalis tunnistama brittide paremust ({{commentsTotal}})

Karl Kiur Saar
Karl Kiur Saar Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Suurbritannias Nottinghamis peetud 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril kaotasid Karl Kiur Saar ja Daniil Glinka paarismängu finaalis Jonathan Bindingule ja Scott Duncanile.

Tund ja 13 minutit kestnud matšis jäi Eesti duo avasetis brittidele kindlalt alla, tunnistades vastaste 6:2 paremust.

Teises setis eestlased kosusid, minnes ka 3:1 ette, kuid seejärel suutis Briti duo võita kolm geimi järjest, asudes 4:3 juhtima. Sett jätkus tasavägisel moel, kulmineerudes kiire lõppmänguga, kus numbritega 7:6 osutusid paremaks Jonathan Binding ja Scott Duncan.