Napi võidu võtnud Tammeka püsib Transi kannul ({{commentsTotal}})

Tartu Tammeka väravat tähistamas.
Tartu Tammeka väravat tähistamas. Autor/allikas: ERR

Jalgpalli Premium liigas teenisid võidulisa Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond, alistades vastavalt Tallinna Kalevi ja Pärnu Vapruse.

Paide Linnameeskond sõitis teisipäeval külla Pärnule, kes alistati 3:0. Kuigi võõrustajad suutsid oma värava esimesed tund aega puhtana hoida, siis 63. minutil läks Paide 1:0 juhtima, kui skoori tegi Martin Kase. Tarmo Neemelo kahekordistas kuus minutit hiljem külaliste eduseisu ja mängu 3:0 lõppskoori vormistas 78. minutil Henri Välja.

Samuti võidurõõmu tunda saanud Tartu Tammeka alistas koduväljakul 658 pealtvaataja ees peetud kohtumises külla sõitnud Tallinna Kalevi 1:0. Tartlaste värava lõi 58. minutil Henri Järvelaid.

25. voorus jääb mängida veel üks mäng, kui kolmapäeval kohtuvad igipõlised rivaalid Tallinna Flora ja Tallinna FCI Levadia.