Võidulainele naasnud Levadia purustas Transi ({{commentsTotal}})

{{1533999000000 | amCalendar}}

Jalgpalli Premium liiga 22. voorus alistas Tallinna FCI Levadia kodumurul Narva Transi koguni 6:1.

Kohtumise tasavägine avapoolaeg lõppes 1:1 viigiga, kui Maksim Podholjuzin võõrustajad 1:0 juhtima viis, misjärel Dante Leverock 40. minutil seisu viigistas. Teisel poolajal ümbersündinud Levadia külalistele suurt võimalust ei jätnud, sest 57. minutil sai alguse tõeline väravatesadu – esmalt viis Gando Levadia 2:1 juhtima, pärast mida tegid skoori veel Muamer Svraka, Roman Debelko, Jevgeni Kharin ning Kirill Nesterov.

6:1 võidu võtnud Levadia on 22 mänguga kogunud 47 punkti, hoides sellega kolmandat kohta. Neljandal tabelireal paiknev Narva Trans on kogunud 35 silma.

Paralleelselt peetud kohtumises alistas Tartu Tammeka kodumurul Viljandi Tuleviku 1:0. Premium liiga 22. voorule tõmbab pühapäeval joone alla Pärnu Linnameeskonna ja Tallinna Kalevi omavaheline vastasseis.

Toimetaja: ERR Sport