Levadia kaotas Tammekale, Flora tõusis Kalju kannule ({{commentsTotal}})

Jalgpalli Premium liiga 21. voor pakkus tõelise üllatustulemuse, kui tiitlipretendent Tallinna FCI Levadia alistus koduväljakul Tartu Tammekale.

Kadrioru staadionil 231 pealtvaataja eest peetud kohtumise ainsa värava lõi 78. minutil Mihhail Slaštšjov, kelle karistusala joonelt tehtud löök võttis rikošeti Levadia kapten Dmitri Kruglovist, saates palli nõnda Sergei Lepmetsa selja taha. Kohtumise viimasel lisaminutil oli Levadial ideaalne võimalus viigistamiseks, kuid Igor Dudarevi peaga löök tabas latti.

Paralleelselt Kuressaare linnastaadionil peetud mängus alistas Tallinna FC Flora FC Kuresaare koguni 4:0. Külalised Tallinnast suutsid saarlaste väravaluku lahti murda alles teisel poolajal, kui Mark Anders Lepik 65. minutil Flora 1:0 ette viis. 79. minutil kahekordistas Lepik Flora eduseisu ja kohtumise 4:0 lõpptulemuse vormistasid lisaminutitel Zakaria Beglarišvili ja Erik Sorga.

Liigatabeli liidrina jätkab 51 punkti kogunud Nõmme Kalju, kuid teisel kohal paiknev Tallinna Flora (48 p) on pidanud ühe kohtumise vähem. Tallinna FCI Levadia jätkab kolmandana, olles kogunud 44 silma.

Tabeliseis: 1. Nõmme Kalju 51 punkti (21 mängust), 2. Tallinna Flora 48 (20), 3. Tallinna FCI Levadia 44 (21), 4. Narva Trans 35 (21), 5. Tartu Tammeka 29 (21), 6. Paide Linnameeskond 26 (21), 7. Tallinna Kalev 19 (21), 8. FC Kuressaare 14 (21), 9. Viljandi Tulevik 14 (21), 10. Pärnu Vaprus 9 (20)